Такмичења 2012/2013.

Појединачни резултати

Остварени појединачни резултати такмичења у школској 2012/2013. г.

ПРЕДМЕТ

УЧЕНИЦИ И ПОСТИГНУЋА

ОПШТИНСКИ НИВО

ОКРУЖНИ НИВО

РЕПУБЛИЧКИ НИВО

МАТЕМАТИКА

освојено 1. место

Богдан Тодоровић 3/1

Јелена Цвејић 4/3

Лазар Рашевић 5/2

освојено 2. место

Тијана Јакупек 3/1

Магдалена Бојанић 3/3

Александар Антонић 3/5

Вељко Поповић 4/3

Лидија Јеремић 4/3

Лука Ћосић 5/3

Ана Марковић 7/1

Ивана Мијаиловић 7/1

освојено 3. место

Селена Николића 3/2

Анђела Михаиловић 3/2

Огњен Гвозденовић 3/2

Урош Станимировић 3/2

Тања Тешић 4/3

Теодора Стевановић 4/3

Стефан Манојловић 4/2

Татјана Јовановић 4/1

Лука Максић 4/6

Јелена Мрдовић 5/3

Урош Јовичић 5/1

освојено 2. место

Лука Ћосић 5/3

СРПСКИ ЈЕЗИК

освојено 2. место

Теодора Николић 5/3

Катарина Ђурић 6/2

пролаз

Лука Рашић 5/1

Катарина Манојловић 5/3

освојено 2. место

Лука Рашић 5/1

Теодора Николић 5/3

освојено 3. место

Катарина Манојловић 5/3

Катарина Ђурић 6/2

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

освојено 2. место

Ана Марковић 7/1

освојено 3. место

Ана Чугуровић 8/2

Милош Васић 8/3

освојено 1. место

Ана Чугуровић 8/2

освојено 2. место

Милош Васић 8/3

напомена:

Ана Марковић 7/1 је била у врху по броју бодова, али без освојеног места.

ГЕОГРАФИЈА

ИСТОРИЈА

освојено 1. место

Ивана Мијаиловић 7/1

Никола Мићић 8/3

освојено 2. место

Желимир Бантић 8/3

освојено 3. место

Ана Марковић 7/1

освојено 2. место

Ана Марковић 7/1

освојено 3. место

Ивана Мијаиловић 7/1

Желимир Бантић 8/3

Никола Мићић 8/3

освојено 2. место

Желимир Бантић 8/3

освојено 3. место

Никола Мићић 8/3

ФИЗИКА

пролаз

Ема Живковић 6/1

БИОЛОГИЈА

освојено 1. место

Лука Ћосић 5/3

освојено 2. место

Елена Црвендакић 5/1

Катарина Марковић 5/2

Алекса Јовановић 5/2

Теодора Лучић 5/3

Ема Живковић 6/1

Теодора Иванковић 6/1

Никола Вукосављевић 6/2

освојено 3. место

Зоран Кикановић 5/2

Тијана Нинковић 5/3

Тијана Симић 6/1

Светлана Станковић 6/2

Теодора Мијаиловић  6/3

Лука Мићић 7/1

Милица Томић 7/1

Милијана Стејковић 7/2

Вања Јовановић 8/1

Софија Стојановић 6/1

освојено 1. место

Катарина Марковић 5/2

Теодора Лучић 5/3

Лука Ћосић 5/3

освојено 2. место

Алекса Јовановић 5/2

Ема Живковић 6/1

Никола Вукосављевић 6/2

освојено 3. место

Теодора Иванковић 6/1

похвалница

Елена Црвендакић 5/1

 

ИТАЛИЈАНСКИ ЈЕЗИК

освојено 2. место

Ана Чугуровић 8/2

освојено 1. место

Ана Чугуровић 8/2

РЕЦИТАТОРИ

КРОС РТС

РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР ЗА ТАЛЕНТЕ ЛОЗНИЦА

Екипна такмичења

  • Екипа школе, 4. разреда у саставу Јовановић Татјана 4/1, Манојловић Стефан 4/2 и Поповић Вељко 4/3 су на општинском такмичењу „Ко зна више о Црвеном крсту“ освојили 2. место.
  • Кошарка – Општински ранг
    • женска екипа школе – освојено 3. место
    • мушка екипа школе – освојено 2. место
  •  Фудбал – Општински ранг
    • мушка екипа школе је освојила 3. место. У екипи су били : Стефановић Ђорђе, Васиљевић Дарко, Ђокић Петар, Танасић Стефан, Мићић Никола, Николић Никола, Васић Милош, Пуртић Стефан, Лукић Лука, Стијеља Огњен, Арифовић Омер и Арифовић Осман.
  •  Литерарни конкурси
    • Нина Николић 8/1 је добила похвалу за песму „Моја Србија“, на литерарном конкурсу „Дани дечије поезије и прозе“ Драгинац 2012. год.
    • Ана Поповић 3/3 је добила похвалу  за рад  на тему „Мајчино млеко – најбоља храна“ у организацији Завода за јавно здравље Србије
  •  Ликовни конкурс
    • Мила Остојић 3/3 је освојила 2. место за рад  на тему „Мајчино млеко – најбоља храна“ у организацији Завода за јавно здравље Србије